הירשמו לשייט

היום זה קל יותר מתמיד להצטרף אלינו לשייט בלתי נשכח בסוואנה ה"אפריקאית" של ישראל – צרו קשר בטלפון או בוואטסאפ לקבלת פרטים נוספים והרשמה או השאירו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

שיט קיאקים – פרטי הפעילות:

הפעילות מתאימה למשפחות עם ילדים מגיל 6 ומעלה כמו כן למבוגרים שאוהבים לחתור ולגלות מקומות חדשים.

אנחנו ערוכים בצורה מלאה מבחינת הציוד ההדרכה וכלי השייט.

המסלול שלנו יתחיל בשעה שנקבעה מראש מחורשת האקליפטוסים, ששם מחנים את כלי הרכב סמוך ללגונה של הזאכי בקצה מטעי המנגו (נא להגיע 15 דקות מוקדם יותר).
אנחנו מציעים :
שייט זריחה – 5:00 – 8:00.
שייט בוקר 8:30 – 11:30.
שייט שקיעה 16:00 – 19:00

עלות לאדם 250 ₪

אנחנו נשלח אליכם מיקום מדוייק מהשטח – בנקודה הזו יחכו לנו הקיאקים (אלו קיאקים קשיחים המתאימים לזוג בוגרים ויש קיאקים שמתאימים לשני מבוגרים וילד/ה), מכאן דרך צמחיית המים העבותה והעצים המוצפים, נעשה את דרכנו בחתירה זהירה ואיטית, לעבר הלגונות הגדולות באזור ההצפה הרחב. 

לפנינו שלושה גופי מים שהם חלק מההצפה הגדולה – הירדן הזאכי והמג'רסה. הירדן הוא גוף המים העיקרי ועליו נשוט בחלקו האחרון רגע לפני שהוא פוגש את הכנרת, מעבר אליו קיימים עוד שני גופי מים חשובים, הזאכי שמרכז את המים של הנחלים משושים ויהודיה והמג'רסה שמנקז את המים של שפמנון ודליות. אנחנו נחתור בתחילה מאפיק הירדן אל שולי הכנרת דרך תעלת האשלים המדהימה – חוויה מיוחדת. ומכאן נצא אל שולי הכנרת על קו הצמחייה ונחתור מזרחה אל שפך הירדן ודרכו נמשיך לחתור אל שולי הלגונה של הזאכי הרחב ואל שולי המג'רסה דרך עצי האשל וצמחי המים האחרים. מכאן נמשיך לשוליים של הכנרת ואז דרך הברך הגדולה של אפיק הירדן נכנס חזרה צפונה. לאחר שעה וחצי של חתירה נעימה, נגיע למקטע יבש חוף פראי יפייפה ועליו נערוך הפסקת קפה ומתוקים וכאן נשמע את סיפורו של המקום. 

לאחר ההפסקה, נחזור לקיאקים, ונמשיך דרומה בחתירה אל אזור בית הב"ק לאחר מכן, נמשיך חזרה לשולי קו המים של הכנרת, ומשם נמשיך בחתירה רגועה לאזורי הקינון בינות לעצי האשל הסמוכים למים, ננסה לצפות בבעלי הכנף השונים, העושים את דרכם לנקודות הקינון והלינה. לקבוצות סגורות המונות מעל 15 משתתפים אנחנו ממליצים על פעילות זריחה- שייט קיאקים באור ראשון כולל חווית זריחה מהמים – חוויה מיוחדת במינה! שעת סיום מוערכת בנקודת ההתחלה : עד 3 שעות לאחר תחילת המסלול. מרחקי החתירה יותאמו לאופי וליכולות המשתתפים בפעילות. 

*חשוב לציין שהפעילות אינה דורשת כושר או ידע מוקדם בחתירה. מחיר למשתתף/ת 250 ₪

דגשים נוספים לנרשמים לשייט

פרטים טכניים:

* את הפעילות מלווה מדריך רפטינג מקצועי.

* מרחק שייט – 5 ק"מ – יש חליפות ציפה לכל משתתף. 

*בסוף המסלול אתם חוזרים לרכבים שלכם שהושארו בנקודת ההתחלה – המקום בטוח.

פרטי ציוד :

● סנדלים או כל נעל מים.

● בגדים נוחים לחתירה (נרטבים) – נא להביא בגדי החלפה ומגבת שיישארו ברכבכם.

● דוחה יתושים (לערב) וקרם הגנה. 

● 2 ליטר מים למשתתף.

● כובע.

● יש להביא תיק קטן נגד מים להגן על הנייד שלכם, מצלמה, ארנק ומפתחות הרכב.  

שקופית קודמת
שקופית הבאה

הרשמו עוד היום והבטיחו את מקומכם בשייט הקרוב